West Ham złożył ofertę za napastnika. Łącznie 30 milionów euro

West Ham złożył ofertę za napastnika. Łącznie 30 milionów euro
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I Santi Aouna [Footmercato.net]

West Ham jest zainteresowany Teremem Moffim z Lorient i złożył już za niego propozycję - informują Sky Sports oraz Santi Aouna z Footmercato.net.

Terem Moffi występuje na poziomie Ligue 1 w Lorient od 2020 roku. Dwa poprzednie sezony napastnik kończył z 14 i ośmioma trafieniami na koncie w lidze. Obecny zapowiada się na najlepszy w jego wykonaniu. W 18 dotychczasowych występach 23-latek zdobył 12 bramek. Po drodze pokonał bramkarzy między innymi Paris Saint-Germain, Lens, Olympique'u Lyon, AS Monaco czy Olympique'u Marsylia (ten weekend).

Nic dziwnego, że Nigeryjczykiem zainteresowały się inne kluby. Zwłaszcza że jego umowa z Lorient jest ważna tylko do 30 czerwca 2024 roku.

Ofertę Francuzom złożył West Ham. Jak podaje Sky Sports opiewa ona na 20 milionów funtów podstawy plus pięć milionów w bonusach. Santi Aouna zaokrąglił łączną kwotę do 30 milionów euro. Propozycja przemawia do Lorient, ale sam zawodnik podobno wolałby zostać w Ligue 1.

Moffi doszedł już do porozumienia w sprawie warunków indywidualnych z Nice. Klub z Lazurowego Wybrzeża nie przedstawił jednak satysfakcjonującej oferty Lorient.

Swoją propozycję miało przesłać również Southampton, ale została ona odrzucona.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy