Weston McKennie z rosnącymi szansami na transfer do Premier League. Lista zainteresowanych klubów coraz dłuższa

Weston McKennie z rosnącymi szansami na transfer do Premier League. Lista zainteresowanych klubów coraz dłuższa fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ben Jacobs [Twitter]

Weston McKennie cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony zespołów rywalizujących w Premier League - poinformował Ben Jacobs z CBS Sports.

Przedstawiciele Juventusu dużo sobie obiecywali po pozyskaniu reprezentanta Stanów Zjednoczonych z Schalke 04 we wrześniu 2020 roku w ramach odpłatnego wypożyczenia za 4,5 miliona euro, które potem zamieniło w wykup zawodnika za 20,5 miliona euro.

Poczyniona inwestycja przez zespół z Turynu nie spłaca się jednak w oczekiwany sposób i dlatego „Stara Dama” jest od pewnego czasu nastawiona na przedwczesne zakończenie współpracy z Amerykaninem.

Na razie ekipa z Allianz Stadium stara się bezskutecznie pozbyć Westona McKennie'ego, co może ulec zmianie w trakcie nadchodzącego zimowego okna transferowego, ponieważ ich piłkarz cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony klubów z Premier League.

Ostatnio zaczęto mówić o tym, że chrapkę na ściągnięcie 24-letniego zawodnika ma Tottenham. Poza nim rozwojowi sytuacji wokół reprezentanta Stanów Zjednoczonych przyglądają się też wysłannicy Newcastle United, Leeds United, Evertonu oraz Arsenalu.

Ben Jacobs z CBS Sports przekonuje, że żaden z wymienionych wyżej zespołów nie wykonał na razie żadnego ruchu w kierunku podjęcia próby pozyskania pomocnika, wycenianego przez Juventus na przynajmniej 20 milionów funtów (23 miliony euro).

McKennie wystąpił w czternastu meczach w trwających rozgrywkach i zdobył w nich dwie bramki oraz zaliczył asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy