Weteran w Barcelonie?!

Weteran w Barcelonie?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TV3

Darijo Srna jest poważnie rozważany jako następca Aleixa Vidala w kadrze Barcelony.

Przedstawiciele „Dumy Katalonii” od paru miesięcy sondują rynek transferowy w poszukiwaniu prawego obrońcy, który zająłby w zespole miejsce Aleixa Vidala. Hiszpan nie cieszy się zaufaniem Luisa Enrique i w styczniu opuści szeregi ekipy z Camp Nou.

Włodarzom Barcelony w głównej mierze zależy na pozyskaniu doświadczonego zawodnika i poniesieniu przy tym niewielkich kosztów. W tę strategię drużyny idealnie wpisuje się Darijo Srna.

34-letni defensor od czternastu sezonów reprezentuje barwy Szachtara, a jego kontrakt z Ukraińcami wygasa w czerwcu 2017 roku. Z tego też powodu „Górnicy” mają ostatnią szansę, aby jeszcze zarobić na ewentualnej sprzedaży kapitana zespołu.

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii reprezentacji Chorwacji oraz ekipy z Doniecka w trwających rozgrywkach wystąpił w siedemnastu spotkaniach i zanotował w nich pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy