Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy

Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Widzew Łódź bierze pod uwagę ściągnięcie Bartłomieja Pawłowskiego ze Śląska Wrocław - informuje „Przegląd Sportowy”.

Pawłowski został przesunięty do rezerw Śląska, którego władze najchętniej by się z nim pożegnały. Widzew zgłosił się już do wrocławian i miał usłyszeć, że jeśli dojdzie do porozumienia z samym zawodnikiem, jego aktualny klub nie będzie robił problemów. Łodzianie są już w kontakcie z 29-letnim piłkarzem.

Transakcja może być trudna do zrealizowania, ale nie jest niemożliwa. Na ten moment wszystko zależy od Pawłowskiego. Jeśli da on „zielone światło”, kluby zapewne przejdą do konkretnych rozmów dotyczących szczegółowych warunków transferu.

Można przypuszczać, że skrzydłowy wolałby zmienić otoczenie wewnątrz Ekstraklasy. Na korzyść rywalizującego na jej zapleczu Widzewa działa jednak to, że Pawłowski grał już w łódzkim zespole i jest jego kibicem. W dodatku drużyna niebawem może wrócić do elity. Obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli I ligi.

Widzew ma jeden warunek - oczekuje szybkiej decyzji ze strony Pawłowskiego. Można więc oczekiwać, że sprawa wkrótce się wyjaśni.

W tym sezonie skrzydłowy rozegrał 12 meczów w Ekstraklasie. Zaliczył dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy