Widzew Łódź dopina ciekawy transfer reprezentanta kraju

2024-06-15 09:06:10; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Widzew Łódź dopina ciekawy transfer reprezentanta kraju
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: lodzkisport.pl

Widzew Łódź wkrótce powinien ogłosić pozyskanie drugiego tego lata zawodnika. Drużynę Daniale Myśliwca ma zasilić reprezentant Kosowa, Kreshnik Hajrizi - donosi lodzkisport.

Widzew Łódź zakończył poprzednie rozgrywki na solidnym, dziewiątym miejscu. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie ma złudzeń, że tym razem ambicje czterokrotnego mistrza kraju będą nieco większe. Do tego jednak Daniel Myśliwiec potrzebuje wzmocnień. Tym bardziej że z klubu odeszła już pokaźna grupa piłkarzy. W nich miejsce przyszedł natomiast Jakub Łukowski z Korony Kielce.

Okazuje się jednak, że na tym w klubie nie zamierzają poprzestawać i wkrótce powinien skonsumować się transfer wicemistrza Szwajcarii. Nowym piłkarzem Widzewa ma zostać Kreshnik Hajrizi - donosi lodzkisport.pl.

W przypadku 25-latka mamy do czynienia z nominalnym środkowym defensorem, który może grać też w razie potrzeby jako prawy obrońca czy defensywny pomocnik. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2024 roku, a zatem jest do wzięcia za darmo, co stanowi niewątpliwie sporą okazję rynkową. Z niej właśnie zamierzają skorzystać w Łodzi.

Hajrizi od lipca 2021 roku jest związany z FC Lugano, ale pierwsze kroki stawiał w FC Chippis. Później trafił do akademii BSC Young Boys oraz przywdziewał trykot szwajcarskiego FC Chiasso. Poprzednie rozgrywki w jego wykonaniu to 32 spotkania i dwie bramki. W międzyczasie może on pochwalić się udziałem w fazie grupowej Ligi Konferencji.

Kreshnik Hajrizi to także czterokrotny reprezentant Kosowa. W Widzewie nie powinien czuć się osamotniony, ponieważ zawodnikiem drużyny z Łodzi jest inny przedstawiciel tego kraju, prawy obrońca Lirim Kastrati.