Widzew Łódź finalizuje transfer z Legii Warszawa

2024-06-17 15:04:50; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Widzew Łódź finalizuje transfer z Legii Warszawa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Legia.net

Widzew Łódź będzie miał nowego zawodnika w postaci Marcela Krajewskiego z Legii Warszawa - donosi Legia.net. Wahadłowy ostatnio przebywał na wypożyczeniu w pierwszoligowym Zniczu Pruszków.

Widzew Łódź do tej pory dokonał tylko jednego wzmocnienia w postaci Jakuba Łukowskiego z Korony Kielce. To niewątpliwie zbyt mało, mając na uwadze fakt, że klub opuściło aż ośmiu zawodników. Działa sportowy ma zatem pełne ręce roboty, jeśli chce zapewnić Danielowi Myśliwcowi odpowiedni komfort pracy.

Okazuje się, że wkrótce dziewiąta siła poprzedniego sezonu Ekstraklasy pozyska piłkarza Legii Warszawa. Według informacji podawanych przez Legia.net nowym piłkarzem czterokrotnego mistrza kraju zostanie Marcel Krajewski. Przed nim testy medyczne, a po ich finalizacji, transakcja powinna dojść do skutku.

Do nowej drużyny trafi w ramach definitywnej transakcji, ale „Wojskowi” zastrzegą sobie wykup za nieujawnioną kwotę. Kontrakt 19-latka z nowym pracodawcą ma obowiązywać do 30 czerwca 2027 roku. Poza Widzewem Łódź zainteresowanie usługami tego zawodnika przejawiały też takie drużyny, jak Korona Kielce, Cracovia, Wisła Płock, Puszcza Niepołomice oraz Górnik Zabrze.

Krajewski to reprezentant Polski do lat 20, który pierwsze kroki stawiał w akademiach Gol Brodnica, Sparta Brodnica oraz Arka Gdynia, skąd w 2018 roku trafił do Legii Warszawa. Od lipca 2023 roku był związany ze Zniczem Pruszków, gdzie szkolił go Mariusz Misiura. Minione rozgrywki w jego wykonaniu to 36 meczów, jeden gol i jedna asysta.