2024-08-06 10:40:08; Aktualizacja: 33 minuty temu
„Widzew Łódź, gdyby miał grać tylko z Cracovią”. Zwycięski mecz podsumowany jednym obrazkiem [FOTO] Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź krótko podsumował poniedziałkowy mecz z Cracovią w Ekstraklasie (3:1), publikując w mediach społecznościowych pewien obrazek.

Widzew Łódź mierzył się z Cracovią w ramach trzeciej kolejki Ekstraklasy na jej terenie. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy w czwartej minucie objęli prowadzenie po golu Benjamina Källmana. Przed przerwą wyrównał Jakub Łukowski, który popisał się skutecznym uderzeniem zza pola karnego.

Wynik remisowy utrzymywał się do 74. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Fran Álvarez. Później trzecią bramkę dla Widzewa zdobył Imad Rondić i przyjezdni mogli cieszyć się ze zwycięstwa 3:1.

Po meczu klub opublikował w mediach pewien obrazek.

Można na nim zobaczyć postać ze świata Disneya - Sknerusa McKwacza zjeżdżającego na nartach w swoim skarbcu pełnym pieniędzy.

„Widzew Łódź, gdyby miał grać tylko z Cracovią” - dopisano.

Jak można zobaczyć po reakcjach, wpis został sympatycznie przyjęty przez sporą liczbę kibiców.

„Admin wybrał przemoc”;

„Widzew Pany!!!”;

„Leżącego się nie kopie Panowie :D”;

„Admin kocham cię!” - to kilka komentarzy.

Widzew nie przegrał ani jednego z siedmiu ostatnich meczów ligowych z Cracovią. W tym czasie zanotował cztery zwycięstwa i trzy remisy.

Aktualnie łodzianie z dorobkiem siedmiu punktów zajmują drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Więcej na ten temat: Polska Cracovia Widzew Łódź Ekstraklasa