Widzew Łódź - Lech Poznań. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? [TRANSMISJA TV | ONLINE]

Widzew Łódź - Lech Poznań. Gdzie oglądać mecz Ekstraklasy? [TRANSMISJA TV | ONLINE] fot. brunocoelho / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Widzew Łódź i Lech Poznań zagrają ze sobą w ramach Ekstraklasy, a my informujemy, gdzie oglądać ten mecz Ekstraklasy.

Widzew Łódź wygrał w rundzie wiosennej rapem jedno spotkanie. Od początku 2023 roku podopieczni Janusza Niedźwiedzia głównie remisują, a to przekłada się na piąte miejsce w tabeli i już tylko trzy punkty przewagi nad szóstą Wartą Poznań.

Niedziela to dzień, w którym beniaminek rozegra kolejny mecz Ekstraklasy, a tym razem rywalem będzie nie byle kto, bo Lech Poznań.

Obie te ekipy grały ze sobą w tym sezonie jeszcze we wrześniu 2022 roku. Wtedy górą był mistrz Polski, który wygrał 2-0 po trafieniach João Amarala i Mikaela Ishaka.

Tym razem jednak podopieczni Johna van den Broma przystąpią do rywalizacji osłabieni, bo za kartki pauzuje jeden z liderów Michał Skóraś.

Czy mimo to uda się wygrać z Widzewem Łódź?

O której godzinie rozpocznie się mecze? Pierwszy gwizdek zaplanowano na 17:30.

Gdzie oglądać mecz 25. kolejki Ekstraklasy Widzew Łódź - Lech Poznań? Transmisję zapowiedziały stacje Canal+Sport, Canal+Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy