Widzew Łódź myśli o pozyskaniu byłego gracza Wisły Kraków. Do trzech razy sztuka?

Widzew Łódź myśli o pozyskaniu byłego gracza Wisły Kraków. Do trzech razy sztuka? fot. Sebastian Furmanek / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Weszlo.com

Vukan Savićević wzbudził ponownie zainteresowanie Widzewa Łódź - informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

Środkowy pomocnik pokazał się z dobrej strony w trakcie pobytu w Wiśle Kraków w latach 2019-2020. Dzięki temu dał się zapamiętać przedstawicielom poszczególnych polskich ekip.

Spośród nich chęć ponownego goszczenia reprezentanta Czarnogóry na naszych boiskach wyraził Widzew Łódź, podejmując dwie nieudane próby jego sprowadzenia w minionych oknach transferowych.

Za pierwszym razem ówczesnemu beniaminkowi Ekstraklasy mocno zależało na ciągnięciu 29-letniego zawodnika. Przy drugiej nawiązano jedynie kontakt, ale bez przejścia do konkretów.

Maciej Wąsowski z Weszlo.com uważa, że teraz ponownie zapaliło się „światełko w tunelu” dla tematu zatrudnienia Vukana Savićevicia, bo ten rozwiązuje umowę z Giresunsporem.

W tej sytuacji mógłby przybyć do Widzewa Łódź w ramach wolnego transferu.

W najbliższym czasie można spodziewać się pojawienia wiążącej decyzji w kwestii podjęcia próby jego zakontraktowania.

Czarnogórzec zakończył ostatni sezon na zanotowaniu trzech trafień w 29 występach, co nie przełożyło się na wywalczenie utrzymania w Süper Lig.

Środkowy pomocnik, poza wymienionymi ekipami, grał jeszcze w Crvenej zveździe i Slovanie Bratysława.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy