Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź

To już potwierdzone - Janusz Niedźwiedź został nowym szkoleniowcem Widzewa Łódź.

Łódzki klub ogłosił, że Niedźwiedź parafował umowę ważną do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o 12 miesięcy.

39-latek do tej pory pracował jako trener w Jarocie Jarocin, Radomiaku Radom, NKP Podhale, Stali Rzeszów oraz Górniku Polkowice.

W sezonie 2018/2019 prowadzona przez Niedźwiedzia Stal wygrała swoją grupę III ligi, wchodząc na wyższy szczebel. Trener wywalczył również awans w ostatnich rozgrywkach. W 36 meczach Górnik Polkowice zdobył 76 punktów i zajął pierwsze miejsce w tabeli II ligi, które oznacza promocję na zaplecze Ekstraklasy.

Widzew finiszował w ostatnim sezonie na dziewiątym miejscu w tabeli I ligi. Najpierw drużynę prowadził Enkeleid Dobi, a od kwietnia - Marcin Broniszewski.

Widzew Łódź ma nowego właściciela [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy