Widzew Łódź testuje Merveille’a Fundambu

Widzew Łódź testuje Merveille’a Fundambu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź poinformował o testach Merveille’a Fundambu.

20-letni pomocnik z Demokratycznej Republiki Konga rozpoczął swoją przygodę z polską piłką od gry w KTS-ie Weszło. Drugą część minionego sezonu spędził on na wypożyczeniu w pierwszoligowym Radomiaku Radom, z którym walczył o awans do Ekstraklasy w barażach. Łącznie zanotował na jej zapleczu 10 występów, spędzając 302 minuty na murawie.  

Fundambu zjawi się na środowym treningu Widzewa. W najbliższych dniach będzie testowany, a o tym, czy zostanie w łódzkiej drużynie, zadecyduje nowy trener zespołu - Enkeleid Dobi.

Widzew wywalczył niedawno awans do I ligi. Łodzianie nie zrobili tego w imponującym stylu i dlatego z klubem pożegnał się Marcin Kaczmarek.

Już po tym zespół opuściło pięciu zawodników. Na razie Widzew nie przeprowadził żadnego transferu do drużyny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy