Wieczysta Kraków i Podbeskidzie Bielsko-Biała wciąż bez trenerów. Ireneusz Mamrot stracił pierwszoligową opcję

Wieczysta Kraków i Podbeskidzie Bielsko-Biała wciąż bez trenerów. Ireneusz Mamrot stracił pierwszoligową opcję fot. Shutterstock
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Janekx89 [Twitter]

Krzysztof Brede i Dariusz Żuraw nie zostaną opiekunami Wieczystej Kraków oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Natomiast Ireneusz Mamrot wypadł z orbity zainteresowań Resovii Rzeszów - poinformował Janekx89 na Twitterze.

W ostatnich dniach oraz godzinach pojawiły się w mediach doniesienia odnoszące się do dokonania kilku zmian na ławkach trenerskich polskich zespołów.

Wśród nich znalazły się między innymi Wieczysta Kraków oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała, które zdążyły już zakończyć współpracę odpowiednio z Franciszkiem Smudą i Mirosławem Smyłą.

Ekipa z województwa małopolskiego obrał momentalnie na cel Macieja Musiała z Garbarni Kraków jako głównego kandydata do zastąpienia między innymi byłego selekcjonera reprezentacji Polski. 45-letni szkoleniowiec odrzucił jednak propozycję nadesłaną ze strony beniaminka III ligi. W tej sytuacji przedstawiciele klubu zaczęli się rozglądać na rynku za inną opcją i przychylnym okiem spojrzeli w kierunku Krzysztofa Brede.

Janekx89, mający bardzo dobre rozeznanie w realiach naszego rodzimego futbolu, poinformował, że negocjacje Wieczystej Kraków z byłym trenerem Chojniczanki Chojnice oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała zakończył fiaskiem.

Identyczny rezultat przyniosły rozmowy „Górali” z Dariuszem Żurawiem, który przed zatrudnieniem Smyły był też przymierzany do pracy w drużynie z województwa śląskiego.

W tym przypadku Janekx89 zauważa, że w pierwszoligowcu powrócił temat nawiązania współpracy z Dariuszem Banasikiem.

Poza wymienioną dwójką na trenerskim bezrobociu pozostanie także Ireneusz Mamrot. Jeszcze w niedzielne przedpołudnie Tomasz Włodarczyk poinformował, że 51-latek jest poważnym kandydatem do zastąpienia Tomasza Grzegorczyka.

Ten pozostanie na razie na zajmowanym stanowisku i w przypadku opuszczenia klubu nie zostanie zastąpiony przez byłego szkoleniowca Chrobrego Głogów, Jagiellonii Białystok (dwukrotnie), Arki Gdynia i ŁKS-u.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków „Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu 364 mecze i koniec. Eric Dier definitywnie odejdzie z Tottenhamu Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków Miał 72 godziny na odpowiedź. Szczegóły lukratywnej oferty dla nowego nabytku Wisły Kraków LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] LKS Goczałkowice-Zdrój pozyskał nowego zawodnika z przeszłością w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Piłkarz Pogoni Szczecin dostanie pierwsze powołanie do reprezentacji Polski? Michał Probierz: Bardzo mi się podobał Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków Natychmiastowa odpowiedź Jarosława Królewskiego w sprawie zaległości Wisły Kraków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy