Wieczysta Kraków po byłego reprezentanta Polski?!

Wieczysta Kraków po byłego reprezentanta Polski?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Wołosik | Przegląd Sportowy

Na celowniku Wieczystej Kraków znalazł się Maciej Makuszewski - poinformował Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego".

Wieczysta Kraków, która występuje na co dzień w krakowskiej lidze okręgowej, jest niezwykle ciekawym graczem na rynku transferowym. Pomimo niskiego szczebla rozgrywkowego, potrafi przekonywać do siebie interesujących zawodników.

W zespole prowadzonym przez Przemysława Cecherza grają obecnie między innymi Radosław Majewski, Sławomir Peszko oraz Michał Miśkiewicz. Wkrótce dołączy też do nich Łukasz Burliga.

Okazuje się jednak, że nie musi być to koniec wzmocnień drużyny, która jest na autostradzie do czwartej ligi. 

Zdaniem  Wołosika Wieczysta Kraków może latem pozyskać Macieja Makuszewskiego. Za tym transferem u właściciela klubu, Wojciecha Kwietnia, optuje Tomasz Hajto. To właśnie on postawił na skrzydłowego w Jagiellonii Białystok.

Umowa 31-latka z zespołem z Podlasia wygasa 30 czerwca 2021 roku i raczej nie zostanie przedłużona.

W trwającym pięciokrotny reprezentant Polski rozegrał 23 mecze. Jego dorobek to trzy bramki i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy