Wieczysta Kraków po byłego reprezentanta Polski?!

Wieczysta Kraków po byłego reprezentanta Polski?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Wołosik | Przegląd Sportowy

Na celowniku Wieczystej Kraków znalazł się Maciej Makuszewski - poinformował Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego".

Wieczysta Kraków, która występuje na co dzień w krakowskiej lidze okręgowej, jest niezwykle ciekawym graczem na rynku transferowym. Pomimo niskiego szczebla rozgrywkowego, potrafi przekonywać do siebie interesujących zawodników.

W zespole prowadzonym przez Przemysława Cecherza grają obecnie między innymi Radosław Majewski, Sławomir Peszko oraz Michał Miśkiewicz. Wkrótce dołączy też do nich Łukasz Burliga.

Okazuje się jednak, że nie musi być to koniec wzmocnień drużyny, która jest na autostradzie do czwartej ligi. 

Zdaniem  Wołosika Wieczysta Kraków może latem pozyskać Macieja Makuszewskiego. Za tym transferem u właściciela klubu, Wojciecha Kwietnia, optuje Tomasz Hajto. To właśnie on postawił na skrzydłowego w Jagiellonii Białystok.

Umowa 31-latka z zespołem z Podlasia wygasa 30 czerwca 2021 roku i raczej nie zostanie przedłużona.

W trwającym pięciokrotny reprezentant Polski rozegrał 23 mecze. Jego dorobek to trzy bramki i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Mason Mount finalizuje odejście z Chelsea. Dogadał się z nowym klubem! Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! OFICJALNIE: Youri Tielemans odchodzi z Leicester City OFICJALNIE: Youri Tielemans odchodzi z Leicester City Mateo Kovačić coraz bliżej hitowego transferu w ramach Premier League. Chelsea zgadza się na rozmowy! Mateo Kovačić coraz bliżej hitowego transferu w ramach Premier League. Chelsea zgadza się na rozmowy! Polski klub chciał ściągnąć wielkiego Rivaldo. „To był główny cel właściciela” Polski klub chciał ściągnąć wielkiego Rivaldo. „To był główny cel właściciela” Kamil Wiktorski: Rumunia nauczyła mnie bycia elastycznym Kamil Wiktorski: Rumunia nauczyła mnie bycia elastycznym Karim Benzema powiedział „tak”. Legenda Realu Madryt kroczek od transferu Karim Benzema powiedział „tak”. Legenda Realu Madryt kroczek od transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy