Wieczysta Kraków po byłego reprezentanta Polski?!

Wieczysta Kraków po byłego reprezentanta Polski?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Wołosik | Przegląd Sportowy

Na celowniku Wieczystej Kraków znalazł się Maciej Makuszewski - poinformował Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego".

Wieczysta Kraków, która występuje na co dzień w krakowskiej lidze okręgowej, jest niezwykle ciekawym graczem na rynku transferowym. Pomimo niskiego szczebla rozgrywkowego, potrafi przekonywać do siebie interesujących zawodników.

W zespole prowadzonym przez Przemysława Cecherza grają obecnie między innymi Radosław Majewski, Sławomir Peszko oraz Michał Miśkiewicz. Wkrótce dołączy też do nich Łukasz Burliga.

Okazuje się jednak, że nie musi być to koniec wzmocnień drużyny, która jest na autostradzie do czwartej ligi. 

Zdaniem  Wołosika Wieczysta Kraków może latem pozyskać Macieja Makuszewskiego. Za tym transferem u właściciela klubu, Wojciecha Kwietnia, optuje Tomasz Hajto. To właśnie on postawił na skrzydłowego w Jagiellonii Białystok.

Umowa 31-latka z zespołem z Podlasia wygasa 30 czerwca 2021 roku i raczej nie zostanie przedłużona.

W trwającym pięciokrotny reprezentant Polski rozegrał 23 mecze. Jego dorobek to trzy bramki i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium 50 milionów euro! Xabi Alonso walczy o wschodzącą gwiazdę z Bayernem Monachium Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy