Wieczysta Kraków z hitowym transferem z Ekstraklasy?!

Wieczysta Kraków z hitowym transferem z Ekstraklasy?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Wieczysta Kraków czyni starania w kierunku sprowadzenia Macieja Jankowskiego - udało się nam dowiedzieć.

Wieczysta Kraków jest liderem swojej grupy w czwartej lidze i niemalże przesądzone wydaje się, że weźmie udział w barażach o wyższy szczebel rozgrywkowy. Tam rywalem ekipy Franciszka Smudy będzie prawdopodobnie drużyna rezerw Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Wyzwanie jest więc niemałe, bo wspomniana ekipa wygrała w rundzie jesiennej wszystkie swoje mecze i ma 17 punktów przewagi nad drugim Lubaniem Maniowo. To z kolei motywuje działaczy Wieczystej do jeszcze głębszego sięgnięcia do portfela.

***

RELACJA NA ŻYWO Z OKNA TRANSFEROWEGO - PONIEDZIAŁEK

***

W ostatnich tygodniach z drużyną łączony był między innymi Nicolás Gorobsov i Argentyńczyk rzeczywiście może przybyć pod Wawel. Blisko jest także Maksymilian Hebel, o czym informował portal podkarpacielive.pl.

Okazuje się jednak, że to nie koniec i do krakowskiego klubu może trafić jeszcze jeden zawodnik z głośnym nazwiskiem - Maciej Jankowski ze Stali Mielec.

Strony nawiązały kontakt i jest wola, aby 31-latek rzeczywiście zasilił czwartoligowca. Prawdopodobnie w grę wchodziłby wolny transfer.

Kontrakt napastnika ze Stalą Mielec obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, ale na Podkarpaciu szukają oszczędności, dlatego rozstanie z jednokrotnym reprezentantem Polski jest władzom po prostu na rękę.

Były zawodnik między innymi Wisły Kraków rozegrał na szczeblu Ekstraklasy łącznie ponad 300 meczów. W tym czasie strzelił 63 bramki i zanotował 29 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy