Wieczysta Kraków zwolni Wojciecha Łobodzińskiego? Na celowniku trener, który niedawno awansował do drugiej ligi

Wieczysta Kraków zwolni Wojciecha Łobodzińskiego? Na celowniku trener, który niedawno awansował do drugiej ligi fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Wieczysta Kraków może znów zmienić trenera. Posada Wojciecha Łobodzińskiego wisi na włosku, a schedę po nim może przejąć Adam Burek - informuje „WP Sportowe Fakty”.

Wieczysta Kraków przed sezonem wydawała się murowanym faworytem do tego, by zasilić stawkę drugiej ligi. Przed sezonem wzmocniono już i tak silną kadrę pierwszej drużyny, a na jej czele stanął Franciszek Smuda.

Były selekcjoner reprezentacji Polski po kilku kolejkach został jednak zwolniony, a schedę przejął po nim Dariusz Marzec.

W marcu tego trenera już w klubie nie było, bo zatrudniono Wojciecha Łobodzińskiego. O ile początek miał solidny, o tyle ostatnio prowadzona przez niego drużyna wpadła w duży kryzys i nie wygrała czterech kolejnych spotkań.

Zebrały się zatem nad nim czarne chmury, bo sprawa awansu do drugiej ligi mocno się skomplikowała. Strata do Stali Stalowa Wola to bowiem już cztery punkty.

Możliwe zatem, że i Łobodziński po sezonie będzie mógł się pakować - informuje „WP Sportowe Fakty”. Zdaniem tego źródła zastąpić może go Adam Burek.

33-latek to szkoleniowiec bez wielkiego doświadczenia, który niedawno wspólnie z Polonią Bytom awansował do drugiej ligi. Podobne cele miałby w Wieczystej Kraków.

Przed ekipą spod Wawelu jeszcze trzy kolejki trzeciej ligi, grupy czwartej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy