Wielbłąd Łukasza Skorupskiego w meczu z mistrzem Włoch [WIDEO]

Wielbłąd Łukasza Skorupskiego w meczu z mistrzem Włoch [WIDEO] fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Bologna FC w przedostatniej kolejce Serie A mierzy się z SSC Napoli i przegrywa 0:1 po golu Victora Osimhena. Nigeryjczykowi piłkę podał… Łukasz Skorupski.

Zespół 32-latka jest już pewny utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej, a w jego poczynania wkradło się zbyt duże rozluźnienie, czego pokłosiem był ogromny błąd przy rozegraniu piłki.

W czternastej minucie polski bramkarz otrzymał podanie i postanowił natychmiast przekazać futbolówkę. Zrobił to jednak na tyle niefortunnie, że wyłożył ją tak naprawdę rywalowi.

Victorowi Osimhenowi pozostało już tylko strzelić w wolny róg. Łukasz Skorupski próbował jeszcze naprawić pomyłkę, rzucając się ofiarnie w kierunku „szmacianki”. Na nic się to zdało.

Błąd tym kosztowniejszy, że popełniony na oczach wielu kibiców oglądających świeżo upieczonego mistrza Włoch.

Od tego momentu SSC Napoli prowadzi 1:0.

W tym sezonie zdecydowanie częściej pisaliśmy o znakomitej postawie Skorupskiego aniżeli złych interwencjach. Tym razem jednak trudno znaleźć coś na jego obronę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy