Wielka oferta za Federico Chiesę

Wielka oferta za Federico Chiesę fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: la Repubblica

Liverpool złożył ofertę za Federico Chiesę. Ta spotkała się jednak z dezaprobatą ze strony władz Juventusu - informuje „La Repubblica”

Chiesa przebywa obecnie na wypożyczeniu z Fiorentiny do Juventusu, ale ekipa z Turynu ma opcję wykupu, z której na pewno skorzysta.

Łączna kwota transakcji wyniesie zatem blisko 50 milionów euro, na które składa się 10 milionów euro wpłaconych 12 miesięcy temu oraz kolejne 40 milionów euro, które wkrótce wpłynie na konto ekipy ze Stadio Artemio Franchi.

„Stara Dama” bardzo szybko mogłaby zarobić dwu krotność tej kwoty, bo po dobrym występie na EURO 2020, chętnych na usługi Włocha nie brakuje.

Pytają o niego przede wszystkim zespoły z Anglii na czele z Manchesterem City oraz Chelsea. Teraz do gry włączył się też Liverpool.

„La Repubblica” donosi, że działacze trzeciej siły poprzedniego sezonu Premier League zaoferowali za skrzydłowego 100 milionów euro. Spotkali się jednak ze stanowczą odmową Włochów.

Na razie nie wiadomo, czy propozycja zostanie ponowiona. Wydaje się jednak bardzo prawdopodobne, że Chiesa spędzi kolejny sezon w Juventusie.

23-latek zanotował w minionych rozgrywkach 46 występów, a jego dorobek to 15 bramek i 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy