Wielki powrót Croucha?

Wielki powrót Croucha?
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Sky Sports UK

Peter Crouch pod koniec kariery może powrócić do jednego z zespołów, którego barwy reprezentował w przeszłości.

Były napastnik reprezentacji Anglii od siedmiu lat jest zawodnikiem Stoke City, wraz z którym wiosną bieżącego roku został zdegradowany z Premier League. W bieżącym sezonie nie odgrywa już jednak ważnej roli na Britannia Stadium, pojawiając się na boisku jedynie w końcówkach spotkań.

Sytuację tę pragnie wykorzystać nowy sztab szkoleniowy Aston Villi, a więc jednego z ligowych rywali aktualnego zespołu 37-latka. Napastnicy ekipy z Birmingham strzelili jak dotąd zaledwie osiem goli, dlatego pojawienie się Anglika miałoby znacząco podnieść efektywność linii ofensywnej zespołu.

Bardzo możliwym pozostaje scenariusz, w którym Crouch dołączy do ekipy popularnych „The Villans” w styczniu przyszłego roku, po czym zdecyduje się zakończyć karierę piłkarską, gdy sezon dobiegnie końca.

Wychowanek Brentford miał już niegdyś okazję być zawodnikiem klubu z Villa Park. W latach 2002-2004 występował w pierwszoligowej wówczas Aston Villi, dla której strzelił w sumie cztery bramki na poziomie Premier League.

Będąc piłkarzem Stoke, mierzący ponad dwa metry wzrostu zawodnik rozegrał blisko 200 spotkań, w których 46 razy wpisywał się na listę strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy