Wielki powrót Croucha?

Wielki powrót Croucha?
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Sky Sports UK

Peter Crouch pod koniec kariery może powrócić do jednego z zespołów, którego barwy reprezentował w przeszłości.

Były napastnik reprezentacji Anglii od siedmiu lat jest zawodnikiem Stoke City, wraz z którym wiosną bieżącego roku został zdegradowany z Premier League. W bieżącym sezonie nie odgrywa już jednak ważnej roli na Britannia Stadium, pojawiając się na boisku jedynie w końcówkach spotkań.

Sytuację tę pragnie wykorzystać nowy sztab szkoleniowy Aston Villi, a więc jednego z ligowych rywali aktualnego zespołu 37-latka. Napastnicy ekipy z Birmingham strzelili jak dotąd zaledwie osiem goli, dlatego pojawienie się Anglika miałoby znacząco podnieść efektywność linii ofensywnej zespołu.

Bardzo możliwym pozostaje scenariusz, w którym Crouch dołączy do ekipy popularnych „The Villans” w styczniu przyszłego roku, po czym zdecyduje się zakończyć karierę piłkarską, gdy sezon dobiegnie końca.

Wychowanek Brentford miał już niegdyś okazję być zawodnikiem klubu z Villa Park. W latach 2002-2004 występował w pierwszoligowej wówczas Aston Villi, dla której strzelił w sumie cztery bramki na poziomie Premier League.

Będąc piłkarzem Stoke, mierzący ponad dwa metry wzrostu zawodnik rozegrał blisko 200 spotkań, w których 46 razy wpisywał się na listę strzelców.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy