Wielki powrót Hoedta do Serie A? Chce go uczestnik Ligi Mistrzów

Wielki powrót Hoedta do Serie A? Chce go uczestnik Ligi Mistrzów
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Jak informuje „Corriere dello Sport”, Lazio rozważa ponowne zatrudnienie Wesleya Hoedta.

Kariera 26-letniego dziś w Holendra w ostatnim czasie nieco przygasła, lecz nie możemy zapominać, że w 2017 roku opuszczał on Włochy jako ogromny talent. W swoim pierwszym sezonie stoper miał zapewnione miejsce w podstawowym składzie Southampton, lecz już w połowie następnej kampanii wysłano go na wypożyczenie do Celty Vigo. Poprzednie rozgrywki sześciokrotny reprezentant „Oranje” spędził z kolei w Royal Antwerp.

To zdecydowanie nie pomogło Wesleyowi Hoedtowi w odbudowaniu swojej dotąd ugruntowanej pozycji w europejskiej piłce. Dziś wydaje się, że „Święci” celują w sprzedaż, wyceniając gracza na osiem milionów euro. W grę jednak wchodzić ma możliwość wypożyczenia z opcją kupna.

Z okazji do pozyskania defensora skorzystać chce Lazio, a z otwartymi rękoma w Rzymie powitałby go sam Simone Inzaghi. Holender już przed kilkoma miesiącami wyjawił, że z chęcią powróciłby na Stadio Olimpico, przyznając, że błędem było odejście. Teraz wszystko w rękach klubowej dyrekcji „Orłów”, która nieustannie poszukuje wzmocnień przed powrotem drużyny do Ligi Mistrzów.

Hoedt podczas swojej pierwszej przygody z „Biancocelestimi” rozegrał 61 spotkań, strzelił cztery gole i raz asystował. W koszulce Southampton było mu dane wystąpić 45 razy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy