Wielki powrót Hoedta do Serie A? Chce go uczestnik Ligi Mistrzów

Wielki powrót Hoedta do Serie A? Chce go uczestnik Ligi Mistrzów
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Jak informuje „Corriere dello Sport”, Lazio rozważa ponowne zatrudnienie Wesleya Hoedta.

Kariera 26-letniego dziś w Holendra w ostatnim czasie nieco przygasła, lecz nie możemy zapominać, że w 2017 roku opuszczał on Włochy jako ogromny talent. W swoim pierwszym sezonie stoper miał zapewnione miejsce w podstawowym składzie Southampton, lecz już w połowie następnej kampanii wysłano go na wypożyczenie do Celty Vigo. Poprzednie rozgrywki sześciokrotny reprezentant „Oranje” spędził z kolei w Royal Antwerp.

To zdecydowanie nie pomogło Wesleyowi Hoedtowi w odbudowaniu swojej dotąd ugruntowanej pozycji w europejskiej piłce. Dziś wydaje się, że „Święci” celują w sprzedaż, wyceniając gracza na osiem milionów euro. W grę jednak wchodzić ma możliwość wypożyczenia z opcją kupna.

Z okazji do pozyskania defensora skorzystać chce Lazio, a z otwartymi rękoma w Rzymie powitałby go sam Simone Inzaghi. Holender już przed kilkoma miesiącami wyjawił, że z chęcią powróciłby na Stadio Olimpico, przyznając, że błędem było odejście. Teraz wszystko w rękach klubowej dyrekcji „Orłów”, która nieustannie poszukuje wzmocnień przed powrotem drużyny do Ligi Mistrzów.

Hoedt podczas swojej pierwszej przygody z „Biancocelestimi” rozegrał 61 spotkań, strzelił cztery gole i raz asystował. W koszulce Southampton było mu dane wystąpić 45 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy