Wielki powrót Milika?! Ajax chce nowego napastnika

Wielki powrót Milika?! Ajax chce nowego napastnika fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Areanapoli.it

Ajax bierze pod uwagę ponowne ściągnięcie do siebie Arkadiusza Milika - podaje portal Areanapoli.it.

Amsterdamczycy szukają nowego napastnika, chcąc pozyskać duże nazwisko jak na swoje możliwości. Według powyższego źródła są oni gotowi przeznaczyć na tę operację nawet 20 milionów euro. Jedną z opcji dla Ajaksu ma być Milik.

Do tej pory Polaka, który z wiadomych względów nie gra w Napoli, łączono między innymi z Evertonem, Fiorentiną, Sevillą i Tottenhamem. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami „La Gazzetta dello Sport” chce go też Inter, ale Gianluca Vitale uważa, że to mało prawdopodobne, by władze „Azzurrich”, nawet mimo obecnej trudnej sytuacji z atakującym, zgodzili się na jego transfer do Mediolanu.

Cena za 26-latka spada. Zdaniem „La Gazzetta dello Sport” Napoli oczekuje teraz za niego 18 milionów euro, a być może ostateczna kwota transferu będzie jeszcze niższa. Zwiększa to szanse Ajaksu, choć oczywiście musiałby on dogadać się jeszcze z samym Milikiem.

Ten chce zarabiać przynajmniej cztery miliony euro rocznie. Włoscy dziennikarze zauważają jednak, że jeśli nikt nie zaoferuje mu takich pieniędzy, nie chcąc stracić rundy wiosennej poprzedzającej EURO 2020, może obniżyć oczekiwania.

Póki co o Miliku dużo się pisze, ale konkretów brak. Jeśli jednak Ajax ostatecznie zdecyduje się pozyskać z powrotem swoją byłą gwiazdę, jego transfer w tym kierunku stanie się bardzo prawdopodobny.

W przeszłości Polak strzelił 47 goli w 75 spotkaniach rozegranych w koszulce amsterdamskiej ekipy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy