Wielki powrót Mourinho do Serie A?!

Wielki powrót Mourinho do Serie A?! fot. Chelsea FC
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia |Tuttomercatoweb.com

José Mourinho cały czas nie znalazł zatrudnia. Nie oznacza to jednak, że Portugalczyk nie prowadzi negocjacji z klubami, które wyraziły chęć jego zatrudnienia. Najnowsze wieści mówią o rozmowach z Interem Mediolan i Romą.

56-latek jeszcze nie tak dawno mówił, że chciałby spróbować swoich sił w nowej dla siebie lidze. Nie trudno było go połączyć z Paris Saint-Germain, Olympique Lyon czy Bayernem Monachium. Okazuje się jednak, że z Portugalczykiem skontaktowały się kluby z dobrze znanej mu Serie A. 

Sky Sport Italia poinformowała o negocjacjach z Interem Mediolan oraz Romą. W przypadku „Nerazzurrich” tuttomercatoweb.com podało, że dwukrotny zdobywca Ligi Mistrzów byłby skłonny obniżyć swoje żądania finansowe i zejść z 10 do ośmiu milionów euro rocznie. 

Zwolennikiem zatrudnienia „Mou” jest Javier Zanetti, który pod jego wodzą w 2010 roku sięgnął po upragniony Puchar Europy. Przeciwnikiem tego pomysłu jest jednak Beppe Marotta, a więc dyrektor generalny ds. sportu, który preferuje Antonio Conte. 

Jeśli zaś chodzi o „Wilki”, te odbyły z José Mourinho rozmową telefoniczną. Na razie negocjacje z rzymianami są jedynie na etapie wstępnych ustaleń. 

Konkluzja jest taka, że w przypadku powrotu 56-latka do Serie A, bardziej prawdopodobne jest związanie kontraktem z Interem Mediolan aniżeli Romą.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy