Wieteska po meczu ze Spartakiem. „Szkoda, że nie przegraliśmy 0:1 u siebie...”

Wieteska po meczu ze Spartakiem. „Szkoda, że nie przegraliśmy 0:1 u siebie...”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: TVP Sport

Mateusz Wieteska wypowiedział się na temat odpadnięcia Legii Warszawa z eliminacji Ligi Mistrzów.

Walka o Champions League już się dla „Legionistów” zakończyła, co oczywiście nie napawa optymizmem drużyny. Mateusz Wieteska nie ukrywa, że brak awansu, choć to Legia była postrzegana jako faworyt, jest bardzo bolesny. Twierdzi jednak, że zespół musi teraz skoncentrować się na nowych celach.

- Boli przede wszystkim brak awansu, ponieważ wiedzieliśmy, że jesteśmy drużyną lepszą od Spartaka - powiedział defensor na antenie „TVP Sport”.

- Czerwone kartki z pewnością pokrzyżowały nam plany. Musimy się teraz z tego podnieść, bo czekają nas eliminacje do Ligi Europy. Na pewno chcemy grać w fazie grupowej europejskich pucharów.

Wieteska wierzy, że dwumecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby Legia nie straciła drugiej bramki w końcówce pierwszego spotkania.

- To trener ustala taktykę na każdy mecz, dobiera system pod rywala, a my staramy się realizować te założenia. W pierwszym meczu niepotrzebnie się odkryliśmy, straciliśmy drugiego gola, który okazał się bardzo ważny. Tak mielibyśmy dogrywkę. Teraz możemy sobie tylko pluć w brodę, że nie utrzymaliśmy tego 0:1 u siebie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy