Wijnaldum: Chciałbym, żeby Liverpool go sprowadził

Wijnaldum: Chciałbym, żeby Liverpool go sprowadził
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Mirror

Georginio Wijnaldum liczy, że Liverpool sprowadzi jego rodaka, Quincy'ego Promesa.

Jürgen Klopp chciałby sprowadzić wszechstronnego zawodnika, który dałby mu więcej opcji w ofensywie. Kimś takim miał być Julian Draxler, jednak Niemiec zdecydował się na transfer do PSG. Teraz na celowniku menedżera znajduje się występujący w Spartaku Moskwa Quincy Promes. Holender zbiera w lidze rosyjskiej bardzo dobre noty i Wijnaldum wierzy, że "The Reds" sprowadzą jego rodaka.

- Oczywiście, że chciałbym, żeby Promes do nas dołączył. Wiem, że jest dobrym piłkarzem, a przy tym dobrą osobą, mógłby nam pomóc. Myślę, że wie, jak świetnym klubem jest Liverpool, ja to wiedziałem już przed transferem - stwierdził 26-latek. Czy Wijnaldum wie coś o staraniach Liverpoolu poczynionych w celu sprowadzenia Promesa?

- Nie wiem, czy wszystko co zostało napisane w prasie to prawda, nie rozmawiałem z nim o tym. To sprawa menedżera i skautów, nie moja. Po prostu czytam o tym w gazetach i internecie.

Promes może grać po obu stronach boiska, a jego instynkt strzelecki pozwala mu z powodzeniem występować również w ataku. W 78 dotychczas rozegranych spotkaniach w barwach Spartaka zdobył już 37 bramek. Liverpool jest gotów wydać na niego 20 milionów funtów licząc, że zawodnik dołączy do zespołu już zimą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy