Willian blisko Anży Machaczkała

Willian blisko Anży Machaczkała fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Telegraph

Jak informują prawie wszystkie angielskie media, Anży Machaczkała może pozyskać Williana z Szachtara Donieck. Rosyjski klub miałby przeznaczyć na ten transfer około 40 milionów euro

Brazylijczyk trafił do ukraińskiego klubu w 2007 roku z 19 milionów dolarów. Dziś, jest jedną z gwiazd tamtejszej ligi, starało się o niego większość czołowych klubów z Europy, z Chelsea i Tottenhamem na czele.

Anży, zasilane pieniędzmi Sulejmana Kemirowa, jest w stanie przebić propozycje angielskich zespołów, zarówno wobec Szachtara, jak i samego piłkarza. Spekulacje o jego odejściu wzmogły się, gdy kilka dni temu ukraiński klub kupił Taisona, byłego piłkarza Metalista Charków.

Willian często powtarzał w wywiadach, że Premier League to jego marzenie, i chciałby trafić do niej. Czy odrzuci wysoką pensję, i będzie chciał zrealizować swoje marzenia?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy