Willian blisko Anży Machaczkała

Willian blisko Anży Machaczkała
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Telegraph

Jak informują prawie wszystkie angielskie media, Anży Machaczkała może pozyskać Williana z Szachtara Donieck. Rosyjski klub miałby przeznaczyć na ten transfer około 40 milionów euro

Brazylijczyk trafił do ukraińskiego klubu w 2007 roku z 19 milionów dolarów. Dziś, jest jedną z gwiazd tamtejszej ligi, starało się o niego większość czołowych klubów z Europy, z Chelsea i Tottenhamem na czele.

Anży, zasilane pieniędzmi Sulejmana Kemirowa, jest w stanie przebić propozycje angielskich zespołów, zarówno wobec Szachtara, jak i samego piłkarza. Spekulacje o jego odejściu wzmogły się, gdy kilka dni temu ukraiński klub kupił Taisona, byłego piłkarza Metalista Charków.

Willian często powtarzał w wywiadach, że Premier League to jego marzenie, i chciałby trafić do niej. Czy odrzuci wysoką pensję, i będzie chciał zrealizować swoje marzenia?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy