Willian blisko Anży Machaczkała

Willian blisko Anży Machaczkała
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Telegraph

Jak informują prawie wszystkie angielskie media, Anży Machaczkała może pozyskać Williana z Szachtara Donieck. Rosyjski klub miałby przeznaczyć na ten transfer około 40 milionów euro

Brazylijczyk trafił do ukraińskiego klubu w 2007 roku z 19 milionów dolarów. Dziś, jest jedną z gwiazd tamtejszej ligi, starało się o niego większość czołowych klubów z Europy, z Chelsea i Tottenhamem na czele.

Anży, zasilane pieniędzmi Sulejmana Kemirowa, jest w stanie przebić propozycje angielskich zespołów, zarówno wobec Szachtara, jak i samego piłkarza. Spekulacje o jego odejściu wzmogły się, gdy kilka dni temu ukraiński klub kupił Taisona, byłego piłkarza Metalista Charków.

Willian często powtarzał w wywiadach, że Premier League to jego marzenie, i chciałby trafić do niej. Czy odrzuci wysoką pensję, i będzie chciał zrealizować swoje marzenia?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy