Willian blisko Anży Machaczkała

Willian blisko Anży Machaczkała
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Telegraph

Jak informują prawie wszystkie angielskie media, Anży Machaczkała może pozyskać Williana z Szachtara Donieck. Rosyjski klub miałby przeznaczyć na ten transfer około 40 milionów euro

Brazylijczyk trafił do ukraińskiego klubu w 2007 roku z 19 milionów dolarów. Dziś, jest jedną z gwiazd tamtejszej ligi, starało się o niego większość czołowych klubów z Europy, z Chelsea i Tottenhamem na czele.

Anży, zasilane pieniędzmi Sulejmana Kemirowa, jest w stanie przebić propozycje angielskich zespołów, zarówno wobec Szachtara, jak i samego piłkarza. Spekulacje o jego odejściu wzmogły się, gdy kilka dni temu ukraiński klub kupił Taisona, byłego piłkarza Metalista Charków.

Willian często powtarzał w wywiadach, że Premier League to jego marzenie, i chciałby trafić do niej. Czy odrzuci wysoką pensję, i będzie chciał zrealizować swoje marzenia?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy