Willian odrzucił ofertę Interu Miami. Ma inny priorytet

Willian odrzucił ofertę Interu Miami. Ma inny priorytet fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph I Daily Mail

Jak podaje „The Telegraph”, Willian odrzucił możliwość przenosin do Interu Miami.

Amerykański klub, którego współwłaścicielem jest David Beckham, próbował pozyskać skrzydłowego Chelsea. Władze Interu chciały przekonać Williana do przeprowadzki za ocean atrakcyjnym trzyletnim kontraktem. Atakujący odrzucił jednak ofertę i zdania raczej już nie zmieni. 31-letni Brazylijczyk chce bowiem zostać w Europie.

Zdaniem „Daily Mail” po odrzuceniu tej propozycji najbliżej pozyskania Williana jest Tottenham, który kontaktował się w jego sprawie już wcześniej. Z pomysłu zakontraktowania Brazylijczyka nie zrezygnował również Arsenal.

Bardzo możliwe, że 31-latek zmieni klub wewnątrz Londynu, chociaż jest też jeden czynnik nieprzemawiający za „Kogutami” i „Kanonierami”. Oba zespoły są bowiem obecnie poza czołową czwórką w tabeli Premier League, a Willian chciałby grać w Lidze Mistrzów.

Według „Daily Mail” rozmowy zawodnika z Chelsea w sprawie przedłużenia wygasającej umowy, co sugerowały niektóre media, nie zostały wznowione.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy