Willian przed trudnym wyborem. Otrzymał TRZY propozycje!

Willian przed trudnym wyborem. Otrzymał TRZY propozycje! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Jak informuje stacja Sky Sports, Willian ma na stole oferty z trzech ekip. Są to Chelsea - obecny klub Brazylijczyka, FC Barcelona oraz Inter Miami.

Kiedy pojawia się coraz więcej spekulacji na temat możliwego transferu doświadczonego skrzydłowego do Arsenalu, dziennikarze z Wysp Brytyjskich utrzymują, że gracz nadal może pozostać na Stamford Bridge. „The Blues” złożyli bowiem Brazylijczykowi ofertę przedłużenia współpracy.

Jak pamiętamy, blisko 32-letni piłkarz z Kraju Kawy o niebanalnej technice oczekuje trzyletniego kontraktu, a według stacji Sky Sports takowy zaproponowali mu działacze Barcelony. W tym kontekście warto dodać, że to nie pierwszy raz, gdy zwycięzca Ligi Europy z 2019 roku jest łączony z klubem mającym swoją siedzibę w stolicy Katalonii.

To nie wszystko. Ostatnią drużyną, która sformalizowała zainteresowanie Willianem, jest Inter Miami. Amerykanie mają w tej chwili przewodzić stawce pod względem długości umowy (3,5 roku), ale i oferowanej gaży. Mimo wszystko wydaje się, że biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi zawodnika operującego zwykle bliżej prawej strony boiska, na razie priorytetem dla niego są dalsze występy w Europie, co daje teoretyczną przewagę jego obecnemu pracodawcy oraz ekipie z Camp Nou.

Jednocześnie nie można zapominać, że cały czas z walki o 69-krotnego reprezentanta „Canarinhos” nie rezygnuje Arsenal. Niemniej „Kanonierzy” wciąż nie zdecydowali się na przedstawienie mu swojej oferty.

Zawodnik formacji ofensywnej, którego porozumienie z Chelsea wygasa już 31 sierpnia, wybiegał na boiska 47 razy w obecnych rozgrywkach. Przez ten czas zaznaczył on swoją obecność 11 golami oraz 9 asystami. W sumie dla londyńczyków zanotował 339 występów, zdobywając po drodze m.in. dwa tytuły mistrzowskie i Puchar Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy