Wisła Kraków - Chrobry Głogów. Gdzie oglądać mecz „Białej Gwiazdy”? [TRANSMISJA TV]

Wisła Kraków - Chrobry Głogów. Gdzie oglądać mecz „Białej Gwiazdy”? [TRANSMISJA TV] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków wraca do gry po przerwie reprezentacyjnej. Podopieczni Radosława Sobolewskiego postarają się przedłużyć świetną serię w starciu z Chrobrym Głogów. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć mecz „Białej Gwiazdy”.

Chyba już każdy zapomniał, z jakimi problemami na boisku mierzyła się kilka miesięcy temu Wisła Kraków. Po trudnych chwilach na Reymonta zaświeciło słońce, które daje nadzieje na jeszcze piękniejsze jutro.

„Biała Gwiazda” dzięki serii sześciu ligowych zwycięstw z rzędu okupuje obecnie czwartą lokatę w lidze, tracąc do liderującego ŁKS-u Łódź sześć punktów. Podopieczni Radosława Sobolewskiego mają zatem realną szansę, by powalczyć o tytuł.

Oczywiście, głównym celem zespołu ze stadionu imienia Henryka Reymana jest przede wszystkim powrót do krajowej elity.

Dzisiaj, borykająca się z absencjami, krakowska ekipa na własnym obiekcie zmierzy się z ósmym Chrobrym Głogów, walczącym o znalezienie się w strefie barażowej. Zespół Marka Gołębiewskiego, jeśli myśli o awansie, musi szybko poprawić grę. 

„Pomarańczowo-Czarni” nie potrafią wygrać od czterech ligowych kolejek, co raczej nie napawa optymizmem w kontekście dzisiejszej rywalizacji z rozpędzoną Wisłą.

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Chrobry Głogów?

Potyczka w ramach pierwszej ligi rozpocznie się o 17:30, a transmisję przewidziała stacja Polsat Sport Extra.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy