Wisła Kraków: Chuca postanowił urządzić sobie wagary. Hiszpan nie wrócił do klubu po urlopie

Wisła Kraków: Chuca postanowił urządzić sobie wagary. Hiszpan nie wrócił do klubu po urlopie fot. Wisła Kraków
Michał Niklas
Michał Niklas
Źródło: Gazeta Krakowska

Chuca ewidentnie nie wiąże już swojej przyszłości z Wisłą Kraków. Manifestacją jego chęci opuszczenia klubu była nieobecność na pierwszym treningu przed startem nowego sezonu.

Jak informuje „Gazeta Krakowska", Víctor Moya Martínez, znany jako Chuca, nie stawił się w klubie po zakończeniu urlopu. Hiszpański pomocnik nie znajduje się w gronie piłkarzy, którym działacze „Białej Gwiazdy" pozwolili na wydłużenie urlopu i późniejszy powrót do zajęć. Oznacza to, że Chuca już od wczoraj powinien trenować z kolegami z zespołu. Tymczasem 24-latek postanowił urządzić sobie „wagary".

Włodarze Wisły Kraków wezwali Hiszpana do stawiennictwa na poniedziałkowych zajęciach. Trudno nie odnieść wrażenia, że zawodnik chce, poprzez swoje postępowanie, wymusić na działaczach możliwość odejścia z klubu. Chuca ma jeszcze roczny kontrakt z krakowską ekipą.

W poprzednim sezonie Hiszpan zagrał jedynie w 13 meczach Ekstraklasy. Strzelił w nich trzy gole i dołożył do tego asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy