Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski

Wisła Kraków: Czas na decydujące rozmowy. Kandydat na trenera przyjeżdża do Polski fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Peter Hyballa pojawi się najprawdopodobniej we wtorek w Krakowie i spotka twarzą w twarz z przedstawicielami „Białej Gwiazdy” - poinformował Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

44-letni szkoleniowiec przewija się praktycznie od momentu zwolnienia Artura Skowronka w gronie ścisłych faworytów do objęcia sterów nad ekipą z województwa małopolskiego i coraz więcej na mówi nam, że to właśnie jemu zostanie powierzona misja wyprowadzenia utytułowanego polskiego klubu z poważnego dołka.

Na to wskazują informacje przekazane przez Piotra Koźmińskiego z „WP SportoweFakty”, który uważa, że Peter Hyballa ma pojawić się we wtorek w Krakowie i spotkać z przedstawicielami Wisły w celu omówienia szczegółowych warunków współpracy.

Jeżeli obie strony dojdą do porozumienia, to niemiecki trener zostanie przedstawiony jako nowy opiekun „Białej Gwiazdy” najprawdopodobniej po nadchodzącym derbowym pojedynku z Cracovią, w którym drużynę poprowadzi duet Kazimierz Kmiecik i Grzegorz Mokry.

W przypadku fiaska decydujących rozmów z 44-latkiem na czoło wyścigu o posadę w ekstraklasowym klubie ma wysunąć się Thomas Doll, który bardzo dobrze zna się z Jakubem Błaszczykowskim, bo to właśnie on wprowadzał wielokrotnego reprezentanta Polski do gry w Bundeslidze w barwach Borussii Dortmund.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy