Wisła Kraków dopina transfer obrońcy z pierwszej ligi

2024-06-18 00:02:50; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Wisła Kraków dopina transfer obrońcy z pierwszej ligi Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Piotr Koźmiński

Wisła Kraków będzie miała nowego defensora, a do zespołu prowadzonego przez Kazimierza Moskala dołączy Rafał Mikulec - informuje Piotr Koźmiński. Defensor ostatnio grał w Resovii.

Wisła Kraków do tej pory nie pozyskała jeszcze żadnego piłkarza. O krok od przenosin do zespołu Kazimierza Moskala jest natomiast Olivier Sukiennicki. Pomocnik trafi pod Wawel ze Stali Stalowa Wola. Według doniesień medialnych, w poniedziałek miał przechodzić testy medyczne. Wkrótce można zatem spodziewać się oficjalnych wieści w tej sprawie.

Na tym jednak „Biała Gwiazda” nie poprzestanie, bo jak informuje Piotr Koźmiński, blisko przenosin do 13-krotnego mistrza kraju jest Rafał Mikulec z Resovii Rzeszów.

W tym przypadku mamy do czynienia ze skrzydłowym, który w razie potrzeby może grać też jako prawy oraz lewy defensor. To daje trenerowi wiele dodatkowych możliwości taktycznych. Po spadku z drugiej ligi zawodnik szukał dla siebie nowych wyzwań i wygląda na to, że te nadejdą właśnie w Wiśle Kraków.

Urodzony w Przemyślu piłkarz to wychowanek Karpat Krosno, który w swojej karierze grał też między innymi dla Polonii Przemyśl, Puszczy Niepołomice, by od lipca 2018 roku przywdziewać trykot drużyny z Podkarpacia.

Poprzedni sezon w jego wykonaniu to 33 spotkania, w których może pochwalić się czterema golami.