Wisła Kraków: Dwaj piłkarze wrócili do klubu po wypożyczeniach

Wisła Kraków: Dwaj piłkarze wrócili do klubu po wypożyczeniach fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Przemysław Zdybowicz i Serafin Szota wrócili do Wisły Kraków z wypożyczeń.

Lada dzień ruszają przygotowania do rundy wiosennej. W większym składzie przystąpi do nich Wisła Kraków. Do ekipy Petera Hyballi wracają bowiem z wypożyczeń Przemysław Zdybowicz i Serafin Szota.

W przypadku pierwszego z nich skrócony został transfer czasowy do GKS-u Bełchatów. W barwach tej ekipy rozegrał 15 spotkań. Jego dorobek to dwa gole.

Jeśli chodzi natomiast o defensora, występował on ostatnio w Stomilu Olsztyn. Tam zanotował łącznie 28 meczów. W tym czasie zdobył dwie bramki. Do swojego dorobku dorzucił jedną asystę.

Wisła Kraków zainauguruje rundę wiosenną 31 stycznia meczem przeciwko Piastowi Gliwice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy