Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes na radarze klubu z Bliskiego Wschodu

Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes na radarze klubu z Bliskiego Wschodu fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Felicio Brown Forbes wzbudza zainteresowanie klubu z Arabii Saudyjskiej - informuje Tomasz Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl.

29-letni napastnik rozpoczął przygodę z polską piłką od Korony Kielce. Następnie grał w Rakowie Częstochowa, aż w październiku tego roku trafił do Wisły. Od tamtej pory Kostarykanin strzelił trzy gole w siedmiu meczach Ekstraklasy, trafiając do siatki w starciach ze Stalą Mielec, Zagłębiem Lubin oraz Cracovią.

Forbesem zainteresował się klub z Arabii Saudyjskiej. Jego nazwa póki co nie jest znana. Włodarczyk podaje, że może być on skłonny zapłacić za napastnika mniej niż milion euro. Wisła oczekiwałaby okrągłej kwoty.

Powyższe źródło podkreśla, że oferty na stole na razie nie ma. W grę wchodzi wstępne zainteresowanie. Niewykluczone, iż wkrótce przemieni się ono jednak w konkretną propozycję.

W sobotni wieczór Wisłę czeka ostatni mecz w tym roku. „Biała Gwiazda” zmierzy się z Lechem Poznań. Początek o 20:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy