Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia

Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Meczyki.pl

Felicio Brown Forbes wkrótce powinien opuścić Wisłę Kraków - wynika z doniesień Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl.

O zainteresowaniu napastnikiem Wisły ze strony Lecha Poznań pisał już Hubert Michnowicz. Włodarczyk potwierdza, że „Kolejorz” chce Forbesa i sprawa jest zaawansowana. W grę wchodzi półroczne wypożyczenie zawodnika z opcją wykupu. Na finalizację transakcji trzeba jednak chwilę poczekać. Pojawiła się bowiem pewna niejasność dotycząca przepisów.

Chodzi o to, że przenosząc się do Lecha, Forbes zaliczyłby trzeci klub z tych samych rozgrywek w jednym sezonie (przed Wisłą był związany z Rakowem Częstochowa). Zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej - nie byłoby z tym problemu. Nie do końca precyzyjne są jednak postanowienia FIFA, która teoretycznie tego zakazuje, ale zdaje się otwierać furtkę, sugerując, że decydować mogą przepisy panujące w danym kraju.

Lech złożył już zapytanie w tej sprawie do PZPN.

Jeśli Forbes ostatecznie nie dołączy do „Kolejorza”, prawdopodobnie i tak pożegna się z Wisłą. Strzelec trzech goli w tym sezonie Ekstraklasy prowadzi również zaawansowane rozmowy z klubem z Chin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy