Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia

Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Meczyki.pl

Felicio Brown Forbes wkrótce powinien opuścić Wisłę Kraków - wynika z doniesień Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl.

O zainteresowaniu napastnikiem Wisły ze strony Lecha Poznań pisał już Hubert Michnowicz. Włodarczyk potwierdza, że „Kolejorz” chce Forbesa i sprawa jest zaawansowana. W grę wchodzi półroczne wypożyczenie zawodnika z opcją wykupu. Na finalizację transakcji trzeba jednak chwilę poczekać. Pojawiła się bowiem pewna niejasność dotycząca przepisów.

Chodzi o to, że przenosząc się do Lecha, Forbes zaliczyłby trzeci klub z tych samych rozgrywek w jednym sezonie (przed Wisłą był związany z Rakowem Częstochowa). Zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej - nie byłoby z tym problemu. Nie do końca precyzyjne są jednak postanowienia FIFA, która teoretycznie tego zakazuje, ale zdaje się otwierać furtkę, sugerując, że decydować mogą przepisy panujące w danym kraju.

Lech złożył już zapytanie w tej sprawie do PZPN.

Jeśli Forbes ostatecznie nie dołączy do „Kolejorza”, prawdopodobnie i tak pożegna się z Wisłą. Strzelec trzech goli w tym sezonie Ekstraklasy prowadzi również zaawansowane rozmowy z klubem z Chin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy