Wisła Kraków: Hyballa ocenił pracę sędziego Stefańskiego w derbach

Wisła Kraków: Hyballa ocenił pracę sędziego Stefańskiego w derbach fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Nowy trener Wisły Kraków Peter Hyballa zabrał głos po derbowym meczu z Cracovią.

W piątkowym spotkaniu Ekstraklasy doszło do niezwykle ciekawej potyczki derbowej. Naprzeciw siebie stanęły jedenastki Cracovii i Wisły Kraków.

Było to o tyle szczególne starcia, że po raz pierwszy w roli trenera "Białej Gwiazdy" wystąpił Peter Hyballa.

Mecz zakończył się remisem w stosunku 1-1 i obfitował w wiele dyskusyjnych decyzji arbitra Daniela Stefańskiego. Głos w sprawie postanowił zabrać nowy szkoleniowiec Wisły Kraków.

- To dla niego trudny mecz. Jego postawa była moim zdaniem w porządku. Przeciwnicy często leżeli na murawie. Do tego podnosiła się ławka. To nie było dla niego łatwe. Dał jednak radę - twierdzi.

Hyballa, który odbył z zespołem zaledwie jedną jednostkę treningową, był zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

- Powiedziałem im w szatni, że jestem dumny. To był bardzo trudny mecz. Na początku byliśmy ustawieni bardzo wysoko i nieźle to wyglądało. Później graliśmy o jednego mniej, ale była walka. Skończyło się na podziale punktów, ale jestem zadowolony z moich graczy - dodał Niemiec.

Na ten moment Wisła Kraków plasuje się w ligowej tabeli na dwunastym miejscu z dorobkiem jedenastu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy