Wisła Kraków: Jest decyzja w sprawie transferu Browna Forbesa wewnątrz Ekstraklasy

Wisła Kraków: Jest decyzja w sprawie transferu Browna Forbesa wewnątrz Ekstraklasy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Janekx89 [Twitter]

Felicio Brown Forbes nie trafi z Wisły Kraków do Lecha Poznań, o czym poinformował Janekx89. O napastnika zabiega jeden z chińskich drugoligowców.

W ostatnim czasie dużo mówiło się o ewentualnej przeprowadzce Felicio Browna Forbesa do Lecha Poznań. Działacze wicemistrzów Polski byli skłonni pozyskać go na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku z opcją wykupu.

Kluby były chętne podjąć temat, jednak na przeszkodzie stanęły przepisy. Jak informuje Janekx89, FIFA jest stanowcza, mimo nadzwyczajnej sytuacji, i jeden zawodnik może występować w jednym sezonie wyłącznie w dwóch klubach z jednej ligi.

Zamieszanie wprowadziły niejasne przepisy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jeśli chodzi o Kostarykanina, grał już do tej pory nie tylko w Wiśle Kraków, ale również w Rakowie Częstochowa. Jeśli zatem zdecyduje się na transfer, musi poszukać zatrudnienia w innym państwie.

Zainteresowanych jego usługami nie brakuje. Nieoficjalnie mówi się, że chce go jeden z przedstawicieli drugiej ligi chińskiej. Sprawa powinna znaleźć swój finał w ciągu kilku najbliższych dni.

29-latek rozegrał w tym sezonie dziewięć spotkań. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy