Wisła Kraków: Jest decyzja w sprawie transferu Browna Forbesa wewnątrz Ekstraklasy

Wisła Kraków: Jest decyzja w sprawie transferu Browna Forbesa wewnątrz Ekstraklasy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Janekx89 [Twitter]

Felicio Brown Forbes nie trafi z Wisły Kraków do Lecha Poznań, o czym poinformował Janekx89. O napastnika zabiega jeden z chińskich drugoligowców.

W ostatnim czasie dużo mówiło się o ewentualnej przeprowadzce Felicio Browna Forbesa do Lecha Poznań. Działacze wicemistrzów Polski byli skłonni pozyskać go na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku z opcją wykupu.

Kluby były chętne podjąć temat, jednak na przeszkodzie stanęły przepisy. Jak informuje Janekx89, FIFA jest stanowcza, mimo nadzwyczajnej sytuacji, i jeden zawodnik może występować w jednym sezonie wyłącznie w dwóch klubach z jednej ligi.

Zamieszanie wprowadziły niejasne przepisy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Jeśli chodzi o Kostarykanina, grał już do tej pory nie tylko w Wiśle Kraków, ale również w Rakowie Częstochowa. Jeśli zatem zdecyduje się na transfer, musi poszukać zatrudnienia w innym państwie.

Zainteresowanych jego usługami nie brakuje. Nieoficjalnie mówi się, że chce go jeden z przedstawicieli drugiej ligi chińskiej. Sprawa powinna znaleźć swój finał w ciągu kilku najbliższych dni.

29-latek rozegrał w tym sezonie dziewięć spotkań. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Legia Warszawa i Raków Częstochowa mają dla kogo grać. Skauci tych wielkich klubów będą obserwować hit Ekstraklasy Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka Sebastian Szymański rekordowym zakupem? Feyenoord rozbije bank, by pozyskać Polaka Chelsea znów to zrobi? „The Blues” chcą przechwycić wielki cel transferowy Manchesteru United Chelsea znów to zrobi? „The Blues” chcą przechwycić wielki cel transferowy Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy