Wisła Kraków: Kacper Rosa dołączył do „Białej Gwiazdy” [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Kacper Rosa dołączył do „Białej Gwiazdy” [OFICJALNIE] fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Kacper Rosa został bramkarzem Wisły Kraków.

Krakowski klub poinformował, że 26-letni golkiper podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku z opcją automatycznego przedłużenia w przypadku osiągnięcia wyznaczonych, indywidualnych celów.

Rosa dopiero co pożegnał się z Odrą Opole, z którą wygasła mu umowa. Z klubem tym był związany przez dwa sezony. W tym czasie rozegrał 31 meczów. Jego bilans z poprzednich rozgrywek I ligi to 14 występów i sześć czystych kont.

Wcześniej Rosa był zawodnikiem między innymi Lechii Gdańsk, Jagiellonii Białystok, Stilonu Gorzów Wielkopolski, Świtu Skolwin oraz ROW-u 1964 Rybnik. Do tej pory nie było mu dane zadebiutować w Ekstraklasie.

- Kacper Rosa to zawodnik wpisujący się swoimi predyspozycjami w model pracy z golkiperami, który ma wzmocnić rywalizację w drużynie. Wierzymy, że jego charakter i zaangażowanie wpłyną na rozwój wszystkich bramkarzy Wisły Kraków. Dysponuje bardzo dobrym wznowieniem gry oraz wysoką skutecznością podejmowanych decyzji na przedpolu, co jest dla nas niezwykle istotne - skomentował transfer dyrektor sportowy „Białej Gwiazdy”, Tomasz Pasieczny.

Wisła Kraków: Kamil Broda będzie ogrywał się w II lidze [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy