Wisła Kraków: Klemenz opuszcza Ekstraklasę

Wisła Kraków: Klemenz opuszcza Ekstraklasę fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty [Piotr Koźmiński]

Lukas Klemenz ma przenieść się do Budapest Honvéd, o czym informuje Piotr Koźmiński z "WP Sportowe Fakty".

Po sprowadzeniu do Wisły Kraków Tima Halla jasne stało się, że w drużynie Petara Hyballi jest nadmiar obrońców. Z tego powodu niektórzy z nich otrzymali od władz wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

Do tej grupy zalicza się Lukas Klemenz, który nie musiał zbyt długo czekać na propozycję. Pomocną dłoń wyciągnął bowiem do niego Budapest Honvéd.

Polak lada dzień powinien udać się na testy medyczne do nowego pracodawcy. Jeśli przejdzie je pomyślnie, prawdopodobnie dojdzie do definitywnego transferu.

Ewentualny nowy zespół defensora to na ten moment dziesiąta siła ligi węgierskiej. Jest to ostatnia bezpieczna pozycja.

Jeśli chodzi o Klemenza, trafił on pod Wawel z Jagiellonii Białystok dwa lata temu. Od tamtej pory rozegrał dla krakowskiej Wisły 47 spotkań. Jego dorobek to gol i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy