Wisła Kraków: Kontuzja Turgemana przekreśli szansę na transfer?!

Wisła Kraków: Kontuzja Turgemana przekreśli szansę na transfer?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Alon Turgeman doznał urazu, który wykluczy go z gry w meczu z Arką Gdynia.

We wtorkowy wieczór naprzeciw siebie stanęły jedenastki Zagłębia Lubin i Wisły Kraków. Lepsi okazali się ci pierwsi, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 3-1.

Dla gości rezultat to nie jedyny problem. W 62. minucie kontuzji doznał najlepszy strzelec drużyny spod Wawelu oraz zdobywca bramki dzisiejszego wieczoru, Alon Turgeman.

Izraelczyk złapał się za mięsień dwugłowy i musiał opuścić boisko. Zastąpił go Aleksander Buksa.

Na razie nie wiadomo, ile potrwa jego rozbrat z piłką. Więcej będziemy wiedzieć po badaniach.

Uraz Turgemana jest o tyle niefortunny, że Wisła miała negocjować z Austrią Wiedeń jego ewentualny wykup. Kwota wpisana w kontrakcie wynosi bowiem 400 tysięcy euro. Jeśli kontuzja okaże się poważna, „Biała Gwiazda” zrezygnuje ze wspomnianego piłkarza.

29-latek rozegrał na boiskach Ekstraklasy dziewięć meczów. W tym czasie strzelił sześć bramek.

Jego kontrakt z austriackim zespołem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy