Wisła Kraków: Kto może wzmocnić atak „Białej Gwiazdy”?

Wisła Kraków: Kto może wzmocnić atak „Białej Gwiazdy”?
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Transfery.info

Napastnicy Marc Gual i Nika Kaczarawa znaleźli się na celowniku Wisły Kraków, o czym poinformował Krzysztof Kiewicz. My postanowiliśmy zweryfikować te wiadomości.

Dobrze obeznany w kwestiach Wisły Kraków Krzysztof Kiewicz poinformował w niedzielę, że Marc Gual i Nika Kaczarawa znaleźli się na celowniku klubu. My postanowiliśmy przyjrzeć się tej sprawie bliżej.

Według naszych ustaleń, Kaczarawa nie jest brany pod uwagę w kontekście zimowych wzmocnień zespołu. 27-letniego Gruzina dobrze znają kibice Ekstraklasy, bowiem w barwach Korony Kielce i Lecha Poznań rozegrał łącznie 33 ligowe spotkania, w których strzelił osiem bramek. Od 1 stycznia 2022 roku pozostaje bez klubu.

Wisła Kraków rzeczywiście zainteresowała się za to ściągnięciem Guala, którego mecze obserwowano z wysokości trybun. 25-letni Hiszpan w obecnym sezonie czternastokrotnie wystąpił na zapleczu LaLigi i zaliczył jedno trafienie. Od kilku dni pozostaje wolnym zawodnikiem, ponieważ rozstał się z Alcorcón.

Szanse na pozytywne sfinalizowanie tej transakcji są jednak niewielkie. Gual znalazł się również na celowniku Dnipro-1. Ukraińcy są w stanie zaoferować lepsze warunki, w związku z czym „Biała Gwiazda” rozważa inne opcje.

Wisła Kraków postawiła sobie za główny cel na zimowe okienko wzmocnienie formacji ofensywnej. Do klubu dołączył już dobrze znany sympatykom 33-letni Zdeněk Ondrášek, jednak pozyskany zostanie najprawdopodobniej jeszcze jeden napastnik.

Wciąż waży się przyszłość Felicio Browna Forbesa. Jak informowaliśmy w grudniu, możliwa jest jego wyprowadzka z Krakowa. Wisła liczy na jeszcze jeden zarobek tej zimy, a Kostarykanin już w poprzednim okienku był bliski przenosin do Azji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy