Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla

Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla fot. Wisła Kraków
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty | Wisła Kraków

Adi Mehremić może w trwającym zimowym oknie transferowym przenieść się do jednego z chińskich lub tureckich klubów - uważa Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”.

„Biała Gwiazda” nie spodziewała się z pewnością aż tak dużych problemów z obsadzeniem pozycji dwóch środkowych obrońców przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Tymczasem ostatnie wydarzenia wyraźnie wskazują na to, że klub z województwa małopolskiego będzie musiał się rozejrzeć za nowym defensorem.

Ten stan rzeczy został wywołany przez odejście Lukasa Klemenza do Budapestu Honvéd oraz niezadowolenie Tima Halla z metod pracy narzuconych mu przez trenera Petera Hyballę, co w konsekwencji ma doprowadzić do rozwiązania umowy lub wypożyczenia Luksemburczyka, który w połowie stycznia związał się z Wisłą Kraków.

Na tym kłopoty utytułowanego polskiego zespołu się nie kończą, o czym poinformował Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty”, który uważa, że poważne zainteresowanie usługami Adiego Mehremicia wyraziły drużyny z Chin oraz Turcji.

Mają być one gotowe na wyłożenie pewnej sumy za Bośniaka, co dla borykającej się z problemami finansowymi „Białej Gwiazdy” oznaczałoby dobrą wiadomość.

Z punktu widzenia sportowego ta sytuacja prezentuje się już jednak zupełnie inaczej i wymusiłaby na właścicielach drużyny sprowadzenie przynajmniej jednego nowego defensora.

Na konieczność jego zakontraktowania wskazuje już nawet sam Hyballa, który odniósł się do zamieszania powstałego wokół Halla.

- Tim dołączył do nas w ubiegły piątek i został poddany testom, podobnie jak każdy inny piłkarz. Po dwóch dniach treningów zdecydowaliśmy, że powinien realizować indywidualny program w celu poprawy jego dyspozycji fizycznej. Dzień później nie przyjechał jednak do Myślenic, a podczas rozmowy usłyszałem, że ma problemy osobiste, które sprawiają, że musi wrócić do Luksemburga. To samo powtórzył zarządowi Wisły. Przykro mi, że tak się potoczyła sprawa z tym zawodnikiem, bo pokładałem w nim nadzieję. Czynimy już starania, żeby pozyskać defensora, który wzmocni konkurencję w linii obrony - powiedział niemiecki szkoleniowiec.

Wspomniany Mehremić dołączył do ekipy z województwa małopolskiego w sierpniu ubiegłego roku i od tego czasu rozegrał osiem spotkań na poziomie Ekstraklasy, w których zdobył jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy