Wisła Kraków podjęła decyzję w sprawie Josepha Colleya

Wisła Kraków podjęła decyzję w sprawie Josepha Colleya fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gazeta Krakowska

Wisła Kraków podjęła decyzję w sprawie Josepha Colleya i Szwed prawdopodobnie pozostanie pod Wawelem do końca sezonu - informuje „Gazeta Krakowska”. Propozycja IFK Norrköping nie była na tyle satysfakcjonująca, by przekonała władze pierwszoligowca.

Joseph Colley trafił do Wisły Kraków zimą 2022 roku. O ile na wstępie spisywał się naprawdę bardzo dobrze, o tyle w tym sezonie jego gra nie była na tyle dobra, by przekonała trenera Radosława Sobolewskiego.

To powoduje, że Szwed po raz ostatni wystąpił w oficjalnym spotkaniu swojej drużyny jeszcze w listopadzie minionego roku.

Od tamtej pory znajdował się wprawdzie w kadrze meczowej, ale nie prezentował na tyle dobrego poziomu, bo szkoleniowiec 13-krotnego mistrza Polski dał mu szansę.

Mimo to zainteresowanie Colleyem nadal istnieje i w ostatnich dniach chęć pozyskania go deklarowała ekipa IFK Norrköping.

Działacze tego klubu mieli plan, by wypożyczyć defensora do końca sezonu po tym, jak kontuzji doznał jeden z ich czołowych obrońców. Transakcja jednak ostatecznie nie dojdzie raczej do skutku - informuje „Gazeta Krakowska”.

„Biała Gwiazda” odrzuciła bowiem zaloty Szwedów, bo oferta była niesatysfakcjonująca.

Okno transferowe w tamtejszej lidze zamyka się 31 marca.

Joseph Colley rozegrał w tym sezonie dla Wisły Kraków łącznie 11 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy