Wisła Kraków potwierdziła drugi transfer tej zimy. OFICJALNIE: Hołownia wypożyczony z Legii Warszawa

Wisła Kraków potwierdziła drugi transfer tej zimy. OFICJALNIE: Hołownia wypożyczony z Legii Warszawa fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku dni i Mateusz Hołownia dołączył do Wisły Kraków.

21-latek przenosi się do Wisły Kraków na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa bez opcji transferu definitywnego. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Lewy defensor poprzednią rundę spędził w Śląsku Wrocław. Tam jednak nie był w stanie wywalczyć sobie miejsca w składzie, dlatego z niego zrezygnowano. Teraz spróbuje swoich sił pod Wawelem.

Ogromnym zwolennikiem tego piłkarza był szkoleniowiec Wisły Kraków, Artur Skowronek. Jego pozyskanie spowoduje, że piętnasta siła Ekstraklasy będzie miała więcej opcji w obronie.

Hołownia rozegrał w tym sezonie łącznie sześć meczów.

Wisła Kraków tym samym potwierdziła drugi transfer tej zimy po Gieorgiju Żukowie. Trzecim nabytkiem ma być Lubomir Tupta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy