Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] fot. Wisła Kraków
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o rozwiązaniu umowy z Timem Hallem.

Hall został pozyskany przez Wisłę 14 stycznia, więc formalnie ledwo wytrzymał w zespole prowadzonym przez Petera Hyballę przez dziesięć dni.

W praktyce jednak wiadomym było, że zawodnikowi i trenerowi trudno będzie o jakąkolwiek współpracę już po pierwszych dniach treningów. Rzekomo przez bardzo słabą formę fizyczną Hall nie wytrzymał obciążeń na zajęciach, a przywracanie go do dyspozycji meczowej potrwałoby tygodniami.

Kontrakt Halla, który do Krakowa trafił na zasadzie wolnego transferu po uprzednim kilkumiesięcznym pobycie w portugalskim Gil Vicente, z Wisłą miał obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku i zawierał nawet opcję przedłużenia o sezon.

23-letni środkowy obrońca z Luksemburga w przeszłości występował też Karpatach Lwów, Progrèsie Niederkorn, Lierse i rezerwach SV Elversberg.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy