Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] fot. Wisła Kraków
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o rozwiązaniu umowy z Timem Hallem.

Hall został pozyskany przez Wisłę 14 stycznia, więc formalnie ledwo wytrzymał w zespole prowadzonym przez Petera Hyballę przez dziesięć dni.

W praktyce jednak wiadomym było, że zawodnikowi i trenerowi trudno będzie o jakąkolwiek współpracę już po pierwszych dniach treningów. Rzekomo przez bardzo słabą formę fizyczną Hall nie wytrzymał obciążeń na zajęciach, a przywracanie go do dyspozycji meczowej potrwałoby tygodniami.

Kontrakt Halla, który do Krakowa trafił na zasadzie wolnego transferu po uprzednim kilkumiesięcznym pobycie w portugalskim Gil Vicente, z Wisłą miał obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku i zawierał nawet opcję przedłużenia o sezon.

23-letni środkowy obrońca z Luksemburga w przeszłości występował też Karpatach Lwów, Progrèsie Niederkorn, Lierse i rezerwach SV Elversberg.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy