Wisła Kraków: Radosław Sobolewski nie zostanie następcą Jerzego Brzęczka

Wisła Kraków: Radosław Sobolewski nie zostanie następcą Jerzego Brzęczka fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Interia.pl

Radosław Sobolewski nie obejmie funkcji trenera Wisły Kraków, o czym informuje Interia.pl.

W poniedziałek pojawiła się informacja o rozstaniu Jerzego Brzęczka z Wisłą Kraków. Jest to pokłosie wątpliwej formy sportowej spadkowicza z Ekstraklasy, który po niezłym początku sezonu, wyraźnie się zagubił.

Były selekcjoner reprezentacji Polski podał się więc do dymisji, a media twierdziły, że głównym kandydatem, by go zastąpić, jest Radosław Sobolewski, czyli jego dotychczasowy asystent.

45-latek rzeczywiście poprowadzi poniedziałkowy trening, ale ostatecznie to nie on zastąpi Brzęczka, o czym informuje Interia.pl.

Na razie nie wiadomo także czy Sobolewski pozostanie pod Wawelem na dłużej w roli asystenta. Może wydawać się, że decyzje będzie podejmował nowy szkoleniowiec.

Do tej pory w gronie kandydatów do zastąpienia Brzęczka media wymieniały między innymi Dariusza Banasika i Jana Urbana. Obaj obecnie pozostają bez pracy.

Wisła Kraków powoli szykuje się do kolejnego meczu ligowego, bo już w najbliższy piątek 13-krotny mistrz Polski zmierzy się u siebie z ŁKS-em Łódź. Początek tej rywalizacji o 20:30.

Po dwunastu kolejkach „Biała Gwiazda” plasuje się w tabeli na dziesiątym miejscu z dorobkiem siedemnastu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy