Wisła Kraków sięgnie po starego znajomego Guľi?!

Wisła Kraków sięgnie po starego znajomego Guľi?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszło.com

Na celowniku Wisły Kraków znalazł się Michal Škvarka, o czym informuje Weszlo.com.

W kwestii Wisły Kraków dziej się w ostatnich dniach naprawdę dużo. Niedawno do zespołu dołączył Jan Kliment, a w poniedziałek ogłoszono, że nowym trenerem został Adrián Guľa.

Szanowany na słowacki szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku Petera Hyballę, który rozstał się z klubem jeszcze w poprzednim sezonie.

Wraz z przyjściem 45-latka można spodziewać się, że klub spod Wawelu będzie coraz bardziej aktywny na rynku transferowym. Niemalże pewne jest, że do „Białej Gwiazdy” trafi Zdeněk Ondrášek.

Okazuje się jednak, że to nie jedyny nazwisko, które może wkrótce zawitać do stolicy Małopolski. Tak przynajmniej twierdzi Weszlo.com.

Zdaniem tego medium do drużyny może wkrótce dołączyć także stary znajomy Adriána Guľi, a więc Michal Škvarka.

Obaj panowie znają się jeszcze z czasów, kiedy to współpracowali ze sobą w MŠK Žilina i bardzo cenieli sobie swoje umiejętności. Teraz ich drogi ponownie mogą się skrzyżować.

Wisła Kraków miała już w tej sprawie zrobić wstępne rozeznanie i są zdania, że stać ich na tego piłkarza. Ten bowiem jest wolnym zawodnikiem po tym, jak rozwiązał kontrakt z Ferencvárosi.

Na Węgrzech występował on zresztą od lipca 2019 roku. Łącznie środkowy pomocnik rozegrał dla tej ekipy 45 spotkań. Strzelił w nich sześć goli i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy