Wisła Kraków sięgnie po starego znajomego Guľi?!

Wisła Kraków sięgnie po starego znajomego Guľi?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszło.com

Na celowniku Wisły Kraków znalazł się Michal Škvarka, o czym informuje Weszlo.com.

W kwestii Wisły Kraków dziej się w ostatnich dniach naprawdę dużo. Niedawno do zespołu dołączył Jan Kliment, a w poniedziałek ogłoszono, że nowym trenerem został Adrián Guľa.

Szanowany na słowacki szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku Petera Hyballę, który rozstał się z klubem jeszcze w poprzednim sezonie.

Wraz z przyjściem 45-latka można spodziewać się, że klub spod Wawelu będzie coraz bardziej aktywny na rynku transferowym. Niemalże pewne jest, że do „Białej Gwiazdy” trafi Zdeněk Ondrášek.

Okazuje się jednak, że to nie jedyny nazwisko, które może wkrótce zawitać do stolicy Małopolski. Tak przynajmniej twierdzi Weszlo.com.

Zdaniem tego medium do drużyny może wkrótce dołączyć także stary znajomy Adriána Guľi, a więc Michal Škvarka.

Obaj panowie znają się jeszcze z czasów, kiedy to współpracowali ze sobą w MŠK Žilina i bardzo cenieli sobie swoje umiejętności. Teraz ich drogi ponownie mogą się skrzyżować.

Wisła Kraków miała już w tej sprawie zrobić wstępne rozeznanie i są zdania, że stać ich na tego piłkarza. Ten bowiem jest wolnym zawodnikiem po tym, jak rozwiązał kontrakt z Ferencvárosi.

Na Węgrzech występował on zresztą od lipca 2019 roku. Łącznie środkowy pomocnik rozegrał dla tej ekipy 45 spotkań. Strzelił w nich sześć goli i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy