Wisła Kraków sprowadziła napastnika na koniec letniego okna [OFICJALNIE]

Wisła Kraków sprowadziła napastnika na koniec letniego okna [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o sprowadzeniu Felicio Browna Forbesa.

Od kilku dni działacze Wisły Kraków pracowali nad pozyskaniem nowego napastnika. Na giełdzie nazwisk pojawiały się różne kandydatury, jednak w większości przypadków rozmowy kończyły się fiaskiem.

Ostatecznie zespół prowadzony przez Artura Skowronka zasili Felicio Brown Forbes. Kostarykanin w poniedziałkowe popołudnie zjawił się w Krakowie na testach medycznych. Te wypadły dobrze, dlatego mógł parafować kontrakt z nowym klubem. Na jego mocy będzie on występował w Wiśle minimum do 30 czerwca 2022 roku. 

29-latek przenosi się do 13-krotnego mistrza Polski na zasadzie transferu definitywnego. Zdaniem TVP Sport Raków Częstochowa zarobi na nim blisko 100 tysięcy euro.

Brown Forbes będzie rywalizował o miejsce w składzie z Jeanem Carlosem, Fatosem Bećirajem i Aleksandrem Buksą.

Urodzony w Berlinie piłkarz trafił do Polski latem 2018 roku. Wtedy to pozyskała go Korona Kielce. Rok później trafił do Rakowa Częstochowa.

W barwach tej ekipy rozegrał 30 meczów. Strzelił w nich 12 goli i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy