Wisła Kraków sprowadziła nastolatka. OFICJALNIE: Piotr Starzyński w Ekstraklasie

Wisła Kraków sprowadziła nastolatka. OFICJALNIE: Piotr Starzyński w Ekstraklasie fot. Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o pozyskaniu Piotra Starzyńskiego.

Ekipa spod Wawelu się nie zatrzymuje. W tym tygodniu informowano już o pozyskaniu Adiego Mehremicia oraz Stefana Savicia. W piątek natomiast do zespołu dołączył Piotr Starzyński.

16-latek przenosi się do Krakowa z akademii Ruchu Chorzów na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Starzyński, reprezentant Polski do lat 16, najlepiej czuje się na pozycji skrzydłowego. Na razie będzie trenował z zespołem juniorskim.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy