Wisła Kraków szuka napastnika. Dwóch kandydatów

Wisła Kraków szuka napastnika. Dwóch kandydatów
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Wisła Kraków dąży do wzmocnienia pozycji środkowego napastnika. Na jej radarze wylądowali Guillermo Fernández i Ángel Rodado - przekazał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

„Biała Gwiazda” rozgląda się za nową „dziewiątką”, która jest priorytetem dla Jerzego Brzęczka.

– Mam nadzieję, że po weekendzie dopniemy tę sprawę. Wiadomo, że w piłce zawsze wiele rzeczy może się zdarzyć i do momentu podpisania niczego nie można być pewnym, ale rozmowy wskazują, że wkrótce wszystko będzie jasne i będziemy mieli napastnika, o którym rozmawiamy od dłuższego czasu. Jego sprowadzenie jest dla nas priorytetem – mówił w ubiegły czwartek.

Tymczasem Tomasz Włodarczyk informuje o dwóch nazwiskach rozważanych przez ekipę spod Wawelu. W obu przypadkach sprawa nie jest jednak zaawansowana.

Kandydatami do wzmocnienia linii ataku Wisły Kraków są Guillermo Fernández i Ángel Rodado.

Pierwszy przed laty był związany z Athletic Club czy Racingiem Santander. Drugi bronił barw rezerw FC Barcelony.

Jeśli chodzi o 29-letniego Fernándeza, w tej chwili jest bez klubu, co teoretycznie powinno ułatwić sprawę. Z kolei Rodado ma ważny kontrakt z UD Ibiza.

Włodarczyk przekazał, że aktualnie projekt przedstawiany przez włodarzy z Reymonta nie jest już tak atrakcyjny jak rok temu. Klub spadł do I ligi, więc trudno, aby nabytek mógł pokazać się lepszym ekipom. Jednocześnie negocjacji nie ułatwia zainteresowanie innych drużyn oraz wymagania finansowe.

Obaj napastnicy mierzą około 180 centymetrów wzrostu, ale w poprzednim sezonie zdecydowanie lepszą skutecznością mógł się pochwalić Rodado, który w 25 spotkaniach zdobył siedem bramek. Fernández strzelił osiem goli, ale w 41 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy