Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany

Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany fot. Wisła Kraków
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: WP SportoweFakty

Wisła Kraków potwierdziła pozyskanie Tima Halla 14 stycznia. Początek przygody Luksemburczyka z „Białą Gwiazdą” nie ułożył się jednak zgodnie z planem i według WP SportoweFakty i wkrótce może on ją opuścić.

23-letni Hall był bohaterem pierwszego transferu Wisły po tym, jak objął ją Peter Hyballa. Krakowski klub interesował się nim jednak już wcześniej. Były stoper Gil Vicente parafował z „Białą Gwiazdą” kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Piotr Koźmiński pisze teraz na łamach WP SportoweFakty o niezbyt dobrych relacjach panujących między Hyballą a Hallem. Piłkarz miał zwymiotować na jednym z treningów Wisły. Jak podkreśla powyższe źródło - raczej nie chodziło o efekt odbytej wcześniejszego dnia imprezy. Hall po prostu nie wytrzymał obciążeń. Hyballę cała sytuacja miała zdenerwować i podobno na zajęciach doszło do niezbyt przyjemnej sytuacji.

Wszystko wskazuje na to, że Hall może być gotowy do gry dopiero za kilka tygodni. Dlatego też niewykluczone, iż opuści Kraków, udając się na wypożyczenie.

Defensor był związany ze wspomnianym Gil Vicente przez pół roku, notując w tym czasie tylko jeden występ. Jeśli chodzi o sezon 2019/2020, rozegrał 19 meczów w barwach Karpat Lwów.

Wisła Kraków: Kim jest Tim Hall, bohater pierwszego transferu Hyballi?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy