Wisła Kraków: Tomasz Frankowski komentuje spadek. „Z nim powinni się pożegnać”

Wisła Kraków: Tomasz Frankowski komentuje spadek. „Z nim powinni się pożegnać” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sport.tvp.pl

Legenda Wisły Kraków, czyli Tomasz Frankowski udzielił wywiadu dla sport.tvp.pl. Nie mogło w nim zabraknąć wątku 13-krotnego mistrza Polski.

Wisła Kraków uległa w minioną niedzielę w starciu wyjazdowym Radomiakowi Radom (2-4) i zapewniła sobie spadek z ligi. Na ten moment nie wiadomo, kto po sezonie opuści zespół.

Zdaniem klubowej legendy, czyli Tomasza Frankowskiego być może odejść powinien trener Jerzy Brzęczek.

- Wynik i koneksje rodzinne mu na pewno nie sprzyjają. Moim zdaniem, wsłuchując się w głos kibiców w Krakowie, Wisła powinna rozstać się w zgodzie z Jurkiem i dać szansę innemu szkoleniowcowi. To chyba najzdrowsze rozwiązanie, po tym, co się wydarzyło - stwierdził.

Co musi zrobić Wisła Kraków przed startem zaplecza Ekstraklasy?

- Muszą się przestawić. Zrewidować budżet, zatrudnić tańszych piłkarzy, no i – przede wszystkim – przetrwać kolejny sezon z możliwym awansem do ekstraklasy. Muszą postawić na młodych, strategia klubu w pierwszej lidze musi być zmieniona - dodał.

Cały wywiad Tomasza Frankowskiego dla sport.tvp.pl można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy